Kova Burcu Kadını

kova burcu kadini

Kova ve yükselen kova

20 Ocak – 18 Şubat

Farklı olmak… İşte Kova burcu kadınının tutkusu bu. Kova burcu kadını ile tanıştığınız andan itibaren, onun farklı birini olduğunu anlayacaksınız. Farklı bir hayat tarzı, farklı bir dünya görüşü ve farklı bir ruh hali vardır. Hal ve hareketlerinde, tercih ve hamlelerinde farkını hissettirir. Kova burcu kadını, alışmadığınız bir hayat deneyimini size sunacaktır.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!


KOVA
Kova Burcu Kadını ile Birliktelik Nasıldır?

– Kova burcu kadını, özgür ruhludur. Özgür ruhlu yapısıyla, size alışmadığınız tepkiler verebilir.
– Kova burcu kadını, zekidir ve hayatın her alanında zeki hamleler ile dikkat çekici farkla yaratabilir.
– Kova burcu kadını, teknolojiyi sever. Özellikle de hediye seçimi konusunda onun teknolojiye olan tutkusunu aklınızda tutun. Spor, sağlık, çalışma konusunda teknolojiden faydalanmayı seven bir burç sahibi var karşınızda.
– Kova burcu hem çok sosyal hem de çok bireysel bir yapıya sahiptir. Bir gün kalabalık bir arkadaş grubuyla takılırken, bir sonraki gün yalnız başına kitap okumaktan büyük keyif alabilir. Ona ayak uydurmaya değil, onu anlamaya çalışın.
– Kova burcu kadını, ilişkide sevgililikten çok dostluk arar. Her şeyi paylaşmak, tartışmak, yardımlaşmak ister.
– Kova burcu kadını, edebiyat, felsefe, sanat gibi konuları takip etmeyi ve bu konularda okumayı sever. Konuşma konusu olarak bunları seçebilirsiniz.
– Kova burcu kadınının yardımsever yapısı onu fedakarlıklar içine sokabilir. Onun kendine bakması konusunda yardımcı olmalısınız.

Kova Burcu Kadını ile İlk Buluşma,

– Kova burcu kadını için ilk buluşma çok önemli değildir. Zira, her durumda yeni biriyle tanışmak onu çok heyecanlandıracak ve tanışmaya fırsat veremeyecektir. O sebeple, sakin bir ortam planlayın.
– Kova burcunun hareketli yapısı düşünülünce, yürüyüş ya da başka bir aktivite ile zaman geçirmek iyi bir tercih olacaktır.
– Kova burcu kadını, sohbet etmekten büyük keyif alır. Uzun uzun konuşacağınız bir mekanda olmaya özen gösterin.
– Kova burcu kadının hassas olduğu, aile ve arkadaşlık konularına özenli bir adımla giriş yapın.
– Kova burcu kadının, kabalığa hiç tahammülü yoktur. Kaba saba tavırlar ya da bazı laubali davranışlar için ne ilk buluşma ne de gelecek buluşmalar uygun değildir.
– Kova burcu kadınının muazzam bir damak tadı vardır, yemek seçimleri konusunda bunu kulak ardı etmeyin.

Kova burcu kadını ve diğer tüm burçların kadınları… Hepsi aynı hassasiyet, özen ve ilgiyi hak ediyor. Kadınların olmadığı bir dünya düşünülemez…

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol