Evliliğimizin 13. Yılını Siberalem’le Kutluyoruz!

meryem_engin_siberalem

Bundan 13 sene önce, yani Siberalem henüz 2 yaşındayken Bluesbreaker rumuzlu Engin Bey ve Alize rumuzlu Meryem Hanım, Siberalem’de tanıştı ve bu sene evliliklerindeki 13. yıllarını geride bıraktılar.
Evlilik yıldönümlerini de kutladıkları Ağustos ayında bize ulaşan Engin Bey sorularımızı cevapladı:

 

Siberalem: Nasıl tanıştığınızıdan bize bahseder misiniz?
Engin Bey: Siberalem’e üye olduktan kısa süre sonra Alize rumuzlu üyeden mesaj geldi, uzun uzun yazıştık, ikimiz de buluşma zamanı geldiğine kanaat getirince buluşalım dedik ve tabiri caizse bir daha ayrılmadık.

Siberalem: İnternetten biriyle tanışmak ve buluşmak nasıl bir duyguydu?
Engin Bey&Meryem Hanım: Bundan 13-14 evvel sene, şimdiki kadar alışıldık değildi internet üzerinden biriyle tanışmak, haliyle heyecanımızı tahmin edersiniz. Tanıştıktan buluşmaya kadar geçen süre biraz heyecanlıydı. Ya gelmezse, ya birbirimizden etkilenmezsek gibi endişelerimiz varmış, sonradan konuştuk bunu.

Siberalem: Her mutlu yuvanın bir sırrı vardır derler, sizin sırrınız var mı?
Engin Bey&Meryem Hanım: İlişkimizdeki ve evliliğimizi devam ettirmekteki tek formülümüz ise birbirimize karşı dürüst ve şeffaf olmamız. Birbirimize her şeyi anlatır, her konuyu birlikte düşünür, birlikte planlarız.

Siberalem: Son olarak internette tanışmak konusunda neler söylersiniz?
Engin Bey&Meryem Hanım: İnternette tanıştığımızı kimseden saklamadık. İnternet ve Siberalem olmasaydı biz birbirimizi nasıl bulurduk? İlk bahsettiğimizde şaşıranlar oldu. Şaşıranlar ve yadırgayanlar olsa da biz bunu tavsiye ettik, ediyoruz. Ama elbette hem kendinizin hem de karşınızdakinin duygu ve düşünceleri olduğunu unutmayın. Siberalem ailesine her şey için teşekkürler.

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol