Zodyaklı, Siberalem için Yazdı: “Doğru Eşi Seçme Rehberi”

Doğru kişinin kim olduğunu merak eder dururuz. Onunla tanıştığımızı sandığımız zamanlar olmuştur ya da onu deli gibi beklediğimiz günler.
Biz de Zodyaklı’yla güçlerimizi birleştirdik ve o doğru kişiyi sizin için anlattık.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili olmak romantik sürprizlerle aklınızın başınızdan alınması güzel şeyler. Fakat aynı evi paylaşmak sanıldığı kadar tatlı değil. Evinizin direği, yavrularınızın anası olacak bu Koç burcu bakalım sizin için ne kadar doğru?

Bay Doğru Koç: Koç erkekleri oldukça çalışkanlardır, maddi anlamda istedikleri düzeye erişmedikleri sürece böyle bir maceraya atılmayacaklardır. Eğer sizlerle evlenmek istemişlerse, maddi olarak kendilerini doygun hissettikleri anlamına gelir. Fakat aynı doygunluğun manevi olarak tatmin ettikleri konusunda emin değilim. Eğer “maço” bir erkek sevmiyorsanız, Koç burçları sizin “Bay doğrunuz” olmayacaktır.

Bayan Doğru Koç: Koç kadını idealist bir kadındır. Sizinle evlenmeyi kabul etmişse, bunun başlıca nedeni artık çocuk sahibi olmak istemesidir. Siz eğer mücadeleci bir insan değilseniz böylesine sert mizaçlı kadın sizin için “Bayan doğru” olmayacaktır.

Haftanın tavsiyesi: Sağlık konusunda bir sıkıntı yaşıyorsanız iyileşme süreciniz başladı demektir. Bu yıl bütün tamamlayamadığınız angarya işleriniz hızla çözülmeye başlayacaktır.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili olmak romantik sürprizlerle aklınızın başınızdan alınması güzel şeyler. Fakat aynı evi paylaşmak sanıldığı kadar tatlı değil. Evinizin direği, yavrularınızın anası olacak bu Boğa burcu bakalım sizin için ne kadar doğru?

Bay Doğru Boğa: Boğa erkekleri oldukça cömert, insanlardır. Para harcamayı oldukça severler. Fakat harcayacakları parayı kazanmak için çalışmaktan çekinmezler. Oldukça çalışkan insanlardır. Tutumlu olmayı öğrenmeleri biraz zordur. Geleceğe yatırım yapmayı pek beceremezler. Eğer siz tutumlu bir insansanız Boğa erkeği sizin “Bay doğrunuz” olmaktan oldukça uzak olacaktır.

Bayan Doğru Boğa: Boğa kadınları neşeli, şen şakrak akıllarına geleni yapmaktan çekinmeyen, eğlenmeyi, hayattan keyif almayı iyi bilen insanlardır. Boğa kadınıyla birlikteyken, keyif gezegeninde gibi hissedebilirsiniz kendinizi. Fakat siz hayatı oldukça ciddiye alan biriyseniz Boğa kadını sizin hayatınızın “Bayan doğrusu” olma adayı olmayacaktır.

Haftanın tavsiyesi: Aşk isteyen bu sene gözünü dört açsın aşk kapıda. Ama asıl müjde çocuk isteyenlere çok yakında aileniz genişleyebilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili olmak romantik sürprizlerle aklınızın başınızdan alınması güzel şeyler. Fakat aynı evi paylaşmak sanıldığı kadar tatlı değil. Evinizin direği, yavrularınızın anası olacak bu İkizler burcu bakalım sizin için ne kadar doğru?

Bay doğru İkizler: İkizler burcu erkeği tutkulu, eğlenceli, romantik ve her konuda oldukça iddialı davranışları ile gözünüzü hızla boyayabilir. Sorumluluk almaktan korkacak olan İkizler burcu erkeğini ehlileştirmek gerçekten zordur. Eğer siz sorumluluklarının bilincinde olan bir erkek istiyorsanız İkizler burcu maalesef sizin “Bay doğrunuz” olmayacaktır.

Bayan doğru İkizler: İkizler burcu kadını da tıpkı erkeği gibi tutkulu, eğlenceli insanlardır. Sizin ayaklarınızı hızla yerden kesecektir. Size sonsuz sadakatle bağlı olacak bu kadının tek sorunu fazlaca olan gel gitleri olacaktır. Eğer siz sakin ve huzurlu bir evlilik yaşamı istiyorsanız İkizler kadını sizin için “Bayan doğru” olmayacaktır.

Haftanın tavsiyesi: Bu sene ev taşıma konularına odaklanabilir, hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Ruhunuzun en derinliklerine ulaşabilir, kendinizi keşfedebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili olmak romantik sürprizlerle aklınızın başınızdan alınması güzel şeyler. Fakat aynı evi paylaşmak sanıldığı kadar tatlı değil. Evinizin direği, yavrularınızın anası olacak bu Yengeç burcu bakalım sizin için ne kadar doğru?

Bay Doğru Yengeç: Yengeç erkekleri ailelerine bağlı, evlerine bağlı, sadık ve sevecen adamlardan oluşur. Muhtemelen harika bir baba olacaklardır. Fakat annesine biraz fazla bağlı olan bu adamla işiniz zor olabilir. Eğer siz anneci bir adam istemiyorsanız Yengeç erkeği sizin için “Bay doğru” olmayacaktır.

Bayan Doğru Yengeç: Yengeç kadınları duygusal, hassas ve naif insanlardır. Evcimen kişilikleri sayesinde hayatınız boyunca harika yemekler yiyeceğiniz garantidir. Temiz bir ev, güzel bir yuva size vaat edecektir. Fakat siz aşırı hassas, alıngan birini yönetmek istemiyorsanız Yengeç kadını sizin “Bayan doğrunuz” olmaktan oldukça uzak olacaktır.

Haftanın tavsiyesi: Bir süredir yalnız kaldığınızı düşünüyorsanız, artık düşünmeyin. Yakın dostlarınız pek yakında size kucak açmaya başlayacaktır.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili olmak romantik sürprizlerle aklınızın başınızdan alınması güzel şeyler. Fakat aynı evi paylaşmak sanıldığı kadar tatlı değil. Evinizin direği, yavrularınızın anası olacak bu Aslan burcu bakalım sizin için ne kadar doğru?

Bay Doğru Aslan: Aslan burcu erkekleri romantik, ailesine bağlı, çalışkan ve eşinin sözünü dinlemekten çekinmeyen insanlardır. Tek kusurları biraz dağınık olmalarıdır, eğer siz arkasını sürekli toparlamak zorunda kalacağınız bir adam istemiyorsanız Aslan burcu Erkeği sizin “Bay doğru” adayınız olmaktan uzak olacaktır.

Bayan Doğru Aslan: Aslan kadını neşeli, esprili, gösterişli ve sadık insanlardır. Her şeyin en iyisine, en güzeline sahip olmayı kendinde hak görebilir. Eğer siz ego denizinde yüzen biri ile uğraşmak istemiyorsanız Aslan kadını sizin için “Bayan doğru” olmayacaktır.

Haftanın tavsiyesi: Bu yıl maddi konuda bir devrim yaşayacak, kazançlarınızı ikiye katlamak için çokça fırsatınız olacak. Bunları değerlendirmemeniz mümkün olmayacaktır.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili olmak romantik sürprizlerle aklınızın başınızdan alınması güzel şeyler. Fakat aynı evi paylaşmak sanıldığı kadar tatlı değil. Evinizin direği, yavrularınızın anası olacak bu Başak burcu bakalım sizin için ne kadar doğru?

Bay Doğru Başak: Başak burcu erkeği düzenli, esprili ve güzel vakit geçirmeyi seven insanlardan oluşur. Genellikle evcimenlerdir. Fakat yetinmeleri zordur, hayatta daha iyisine sahip olabilecekleri inancı ile yaşamlarına devam ederler. Eğer siz gözü kapalı güven duyabileceğiniz birini istiyorsanız Başak burcu erkeği sizin “Bay doğru” tanımlamanıza uymayacaktır.

Bayan Doğru Başak: Başak burcu kadınları tutkulu, sevecen ve mükemmeli arayan insanlardır. Başak burcu kadını ile hayatınızdaki bütün pürüzler düzelebilir. Fakat fazlasıyla eleştirel olan bu kişi sizi zorlayabilir. Eğer siz sabırlı biri değilseniz Başak burcu kadını sizin “Bayan doğrunuz” olmayacaktır.

Haftanın tavsiyesi: Şimdi artık öğrenme zamanı! Jüpiter sizin burcuna geçişine başladı. Bu süreçte hayattan dersler çıkarmaya, kendinizi eleştirmeye bakın. Zira yılın sonunda ödülünüzü alacaksınız!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili olmak romantik sürprizlerle aklınızın başınızdan alınması güzel şeyler. Fakat aynı evi paylaşmak sanıldığı kadar tatlı değil. Evinizin direği, yavrularınızın anası olacak bu Terazi burcu bakalım sizin için ne kadar doğru?

Bay Doğru Terazi: Terazi burcu erkekleri romantik, empati kurabilen, anlayışlı ve şiirsel bir yapıya sahip kişilerden oluşur. Fakat bu yükselişin düşüşü de korkunç olabilir, fazla empati her zaman iyi midir, emin değilim. Bazen canınızı neyin yakacağını da çok iyi bilir ve canınızı yakmak isterse bunu gerçekten yapabilir. Eğer siz tartışmalarda sakinliğini koruyabilen bir adam istiyorsanız Terazi burcu erkeği sizin “Bay doğrunuz” olmayacaktır.

Bayan Doğru Terazi: Terazi burcu kadınları, anlayışlı, yetenekli ve duygusal insanlardan oluşur. Size vakit ayırır, sizi el üzerinde tutmayı gerçekten becerebilir. Fakat böylesine fazla dürüst bir insanın söyleyecekleri her zaman sizi neşeli tutmayabilir. Eğer siz gerçeklerle yüzleşmekten korkan biriyseniz Terazi burcu kadını sizin “Bayan doğrunuz” olmayacaktır.

Haftanın tavsiyesi: Nihayet! Uzun zamandır kendinizi psikolojik anlamda kötü hissediyorsanız artık gülümseyebilirsiniz. Şu sıralar psikolojinizin hızla düzeldiğini görebileceksiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili olmak romantik sürprizlerle aklınızın başınızdan alınması güzel şeyler. Fakat aynı evi paylaşmak sanıldığı kadar tatlı değil. Evinizin direği, yavrularınızın anası olacak bu Akrep burcu bakalım sizin için ne kadar doğru?

Bay Doğru Akrep: Akrep burcu erkeği çekici, seksi, seksi, seksi erkeklerdir. Gerçekten oldukça seksi olabilirler. Böylesine seksi seven bir erkeğin size sadık kalması mucize olabilir. Eğer siz koşulsuz şartsız sadakat isterseniz Akrep burcu erkeği sizin “Bay doğrunuz” olmaktan uzak biri olacaktır.

Bayan Doğru Akrep: Akrep burcu kadını da erkeği kadar seksidir hatta erkeğinden daha seksidir. Üstelik sadakat konusunda, eğer aşık olmuşsa size istediğiniz sözü vermekten çekinmeyecektir. Yalnızca Akrep burcu kadının hayata karşı olumsuz bakma güdüsü vardır. Bu olumsuz bakma onlarda memnuniyetsiz bir kişilik oluşturabilir. Eğer siz hayatın kötü yanlarından bile zevk almayı isteyen biriyseniz Akrep burcu kadını sizin “Bayan doğru” kavramınıza uymayacaktır.

Haftanın tavsiyesi: Yeni insanlar tanımaya hazırlanın! Çevreniz şu sıralar genişlemeye başlayacak ve bir yıldız gibi parlayacaksınız. Genişleyen çevrenizi kendi çıkarlarınız için kullanmaktan çekinmeyin!

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili olmak romantik sürprizlerle aklınızın başınızdan alınması güzel şeyler. Fakat aynı evi paylaşmak sanıldığı kadar tatlı değil. Evinizin direği, yavrularınızın anası olacak bu Yay burcu bakalım sizin için ne kadar doğru?

Bay Doğru Yay: Yay erkeği sadık, iyimser, tatlı ve verici insanlardır. Sizi kendinize prenses gibi hissettirebilir, sizi bir saniye olsun yalnız bırakmayacaktır. Fakat böylesine size bağlı olan adam işler yolunda gitmediğinde her şeyi silip atmaktan çekinmeyecektir. Eğer siz kötü gününüzde de yanınızda olacak birini istiyorsanız Yay burcu erkeği “Bay doğrunuz” olmayacaktır.

Bayan Doğru Yay: Yay burcu kadını sizin hayatınıza yeni şeyler katacaktır. Size yeni fırsatlar tanırken hayatınıza neşe ve huzur getirecektir. Yay burcu kadını ile rahatça evlenebilirsiniz fakat siz aşırı ilgiden bunalan biriyseniz Yay burcu kadını sizin “Bayan doğru” kavramınıza asla uymayacaktır.

Haftanın tavsiyesi: Kariyer anlamında bir dönüm noktası yaşayabilirsiniz. Bu yıl kariyer konularına odaklanın çünkü yılın sonunda şu an olduğunuz yerin en tepesinde olabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili olmak romantik sürprizlerle aklınızın başınızdan alınması güzel şeyler. Fakat aynı evi paylaşmak sanıldığı kadar tatlı değil. Evinizin direği, yavrularınızın anası olacak bu Oğlak burcu bakalım sizin için ne kadar doğru?

Bay Doğru Oğlak: Oğlak burcu erkekleri sorumluluk sahibi, çalışkan, işine aşık insanlardır. Yalnız tek kusurları sanırım biraz cimri olmaları. Eğer siz paranın hesabını yapmayan, geleceğe yatırım yapmayı düşünmeyen biriyseniz Oğlak burcu erkeği sizin “Bay doğrunuz” olmayacaktır.

Bayan Doğru Oğlak: Oğlak burcu kadınları evlerine düşkün, çocuklarına sahip çıkabilen, belki biraz despot yapıya sahip kimseler olabilir. Fakat unutmayın Oğlak burcu kadını ile evlendiğinizde o kadın evin reisi olacaktır. Eğer siz ataerkil yaşam şeklini benimsemiş biriyseniz Oğlak burcu kadını sizin “Bayan doğrunuz” olmayacaktır.

Haftanın tavsiyesi: Yurt dışı ile ilgili yaşam planlarınız, bağlantılarınız varsa bu yıl bunları iyi değerlendirin. Oldukça olumlu etkiler altındasınız!

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili olmak romantik sürprizlerle aklınızın başınızdan alınması güzel şeyler. Fakat aynı evi paylaşmak sanıldığı kadar tatlı değil. Evinizin direği, yavrularınızın anası olacak bu Kova burcu bakalım sizin için ne kadar doğru?

Bay Doğru Kova: Kova burcu erkekleri evcimen, içe kapanık, çekingen kişilerdir. Bu çekingenlikleri yüzünden ukala olarak değerlendirilebilirler. Eğer siz daha alfa model bir adam istiyorsanız böylesine kibar Kova burcu erkeği sizin “Bay doğrunuz” olmayacaktır!

Bayan Doğru Kova: Kova burcu kadını sadık, neşeli ve çocuklarına bağlı kişilerdir. Fakat bu bağlılıkları saplantı haline gelebilir. Çocuklar konusunda özellikle sürekli huzursuz birine dönüşebilir. Eğer siz daha rahat bir insansanız Kova burcu kadını sizin için “Bayan doğru” olmayabilir.

Haftanın tavsiyesi: Bu yıl miras konuları gündeme gelebilir, eğer hakkınız olan maddi kaynaklara ulaşmakta güçlük çekiyorsanız hakkınızı hukuksal yollarla arayabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Red HeartSevgili olmak romantik sürprizlerle aklınızın başınızdan alınması güzel şeyler. Fakat aynı evi paylaşmak sanıldığı kadar tatlı değil. Evinizin direği, yavrularınızın anası olacak bu Balık burcu bakalım sizin için ne kadar doğru?

Bay Doğru Balık: Balık burcu erkeği hayalperest, dalgın ve gerçekçilikten uzak kişilerdir. İyi bir baba, iyi bir eş olabilirler. Fakat onlardan asla istediğiniz cevapları alamaz, konuları çözüme ulaştıramazsınız. Eğer siz çözüm odaklı yaşayan bir realistseniz üzgünüm Balık burcu erkeği sizin “Bay doğrunuz” değil.

Bayan Doğru Balık: Balık burcu kadını hassas, dalgın, belki biraz tembel kişiler olabilirler. Balık burcu kadını güzel hayat arkadaşı olabilir. Fakat siz enerjisi yüksek biriyseniz sizi aşağı çekerek sizin “Bayan doğru” kavramınızdan uzaklaşacaktır.

Haftanın tavsiyesi: Bu yıl etrafınıza iyi bakının, hayatınızın aşkı sizle karşılaşmak için hazırlandı. Çevrenizde kısmetlerinizin arttığını görmeye başlayacaksınız.

Sizin için doğru kişi belki de buradadır!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol