Sevgiliyle Birlikte İzlenesi Diziler

Yaz ya da kış fark etmez. Dizi izlemek, bölümler ardına sürüklenmek için mevsim ayrımımı olur hiç…

Sevgiliyle birlikte izlenesi dizilerden bir kaç tanesini sizler için derledik, gerekçeleriyle listeledik.

1) Coupling

coupling_siberalem

İçinde aşk, sevgi, heyecan, komedi ve de pek çok ilişki sorunun çözümü var. Dolayısıyla, hem güldürüp hem de dertlerinize derman olacak. Birbirinden eğlenceli 6 karakteri ve zekice yazılmış diyalogları sevmek garanti. Dizinin kötü tarafı ise 4 sezoncuk olması. Çok erken bitti.

 

 

2) Friends

 

Yine bolca, aşk, seks, eğlence, ilişkiler içeren bir dizi. Coupling’den farkı ise, Amerikan yapımı olması. Arkadaş gruplarının hikayelerini izlemek her zaman çok keyifli. Coupling’deki İngiliz tadı ve Friends’teki Amerika eğlencesi sizi bekliyor.

 

3) Breaking Bad

bb_siberalem

Bu diziyi yalnız da izleyebilirsiniz, sevgilinizle de. Dikkat etmeniz gereken ise, bölümleri art arda izlerken hayattan kopma ihtimaliniz. Sosyal medyada uzun süre yer etmiş ve kendisi bittiği halde etkisi devam eden dizi kült bir eser haline geldi. Sevgilinize sarıla sarıla izleyin.

 

 

4) Master of Sex

MASTERS OF SEX

Dizi, cinselliğin bilimsel köklerine dayanıyor. Hem bir belgesel izlermişçesine bilgi edinmek hem de cinselliğe bakış açısının son yüzyılda nasıl değiştiğini görmek için iyi seçim.

 

 

5) Parks and Recreation

parksandrec_siberalemAbsürd komedinin şahı buraya, eller havaya! Amerika’nın aslında var olmayan Pawnee şehrindeki, Park ve Bahçeler departmanında geçen hikayede her bir karakter efsane! Biz ofiste ufak bi oylama yaptık, bizim adamımız kesinlikle Ron. Bakalım siz kimi seçiyorsunuz?

 

6) Dr. House

house_siberalem

İşte yeri asla doldurulamayacak bir efsane, bir kült dizi daha. Dr. House’u ve “House Mantığı”nı tanımak ve izlemek çok keyifli. Bölümler bir birini kovaladıkça sezdirmeden rom çalan aşk hikayelerine duygusal tepkiler vermek serbest.

 

 

7) New Girl

newgirl_siberalem

İlkokul öğretmeni olan Jess’in 3 erkekle ev arkadaşı olmasıyla başlayan macera hala devam ediyor. Amerika’da izlenme rekorları kıran dizi, ilişkiler hakkında bolca eğlenceli ipucu içeriyor.

 

 

 

Şimdilik bizden bu kadar. Siz de sevgilinizle izlemekten hoşlandığınız dizileri bize yazabilirsiniz. Yorumlarınızı bekleriz.

Aşkın adresini sorarsanız da burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol