Siberalem Dergi, şimdi Siberalem Blog oldu!

Siberalem Dergi, artık Siberalem Blog!

İlişki taktikleri, ilk buluşma için tavsiyeler, mutlu ilişki sırları, flört etmenin incelikleri, internette aşkı bulmanın yolları, ilişki sorunlarına çözüm önerileri, kısacası aşka dair bilmek istediğiniz her şeyin adresi Siberalem Dergi yenilendi! Eskiden Siberalem Dergi adıyla bilinen Siberalem Blog’a artık blog.www.siberalem.com adresinden ulaşılabilecek. Siberalem Blog’da, Siberalem Dergi’de yayınlanmış yazıların yanı sıra, özgün, samimi, esprili yazılar içeren yepyeni ve eğlenceli bir içerik sizlerle buluşmayı bekliyor!

Siberalem işe yarıyor mu?

14 yıllık tecrübesi ve 17 milyonu aşkın kayıtlı üyesiyle Türkiye’nin ilk ve en büyük online arkadaşlık platformu olma özelliğini koruyan Siberalem.com, kurulduğu yıldan bu yana aşk için çalışmaya devam ediyor. 14 yıldan bu yana Siberalem’de tanışarak sevgili olmuş, hatta evlenmiş onbinlerce Siberalem çifti bulunuyor. Siberalem’in bir araya getirdiği mutlu çiftler, Siberalem’in arkadaşlık ve ilişki kurmak anlamında gerçekten işe yaradığının en doğru göstergesi.

Mutluluğu Siberalem’de yakalamış çiftlerden bazılarının Siberalem ile ilgili yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Siberalem paralı mı?

Siberalem’e üye olmak ve profil oluşturmak ücretsizdir. Profilinizi oluşturduktan sonra, site içerisinde arama yapabilir ve diğer profilleri inceleyebilirsiniz. Ancak mesaj ve hediye gönderme özellikleri sınırlı olup, bu haklar yalnızca Gold üyeler için sınırsızdır.

Siberalem’e fotoğraf koymak zorunlu mu?

Siberalem’e fotoğraf koymak zorunlu olmasa da istatistikler fotoğraflı üyelerin fotoğrafsızlara göre neredeyse 10 kat daha fazla ilgi çektiğini gösteriyor. Siberalem’e yüklenen tüm fotoğraflar öncelikle editör kontrolünden geçiyor ve üyelerin kendilerine ait olmayan fotoğrafları kullanmalarına izin verilmiyor.

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol