Güvenli Bir Başlangıç

Küçük bir araştırma yaptığımızda, internetten biriyle tanışmanın 90’lı yılların ortasına denk geldiğini görebiliriz. You’ve Got Mail (Mesajınız Var) filmini izlemeyen yoktur diye düşünüyoruz. Tom Hanks ve Meg Ryan’ın aşkı hepimizi duygulandırmıştır. İşte taa o günlerden beri internetten biriyle tanışmak hayatımızın bir parçası.
Yine araştırmalarımız gösteriyor ki, o günlerden bugünlere kadar pek çok farklı ücretsiz arkadaşlık siteleri kurulmuş. Bunlar, ülkelere, dinlere, etnik kökenlere, müzik türlerine ve sanat zevklerine göre bile kategorize edilmiş milyonlarca bedava arkadaşlık sitesi… Eh demek ki, herkes kendine uygun aşkı arıyor.

İnternette aşkı ararken, en önemsediğimiz konu, şüphesiz ki güvenlik… Güvende olmak, Maslow’un İhtiyaçlar Hiyerarşisi’nde de en önemli adımlardan birisi değil mi zaten… Sorularınızı duyar gibiyiz “Siberalem’de yeni insanlarla tanışırken ne kadar güvendeyim?” diye.

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri ile Güvenli Bir Başlangıç


Siberalem’de güvendesiniz ve rahatça bu ortamda dolaşabilirsiniz, çünkü…

– Siberalem’e verdiğiniz bütün bilgiler şifrelenerek korunur ve hiçbir bilginiz (siz kendiniz bizzat şahıslara söylemediğiniz sürece) bizim tarafımızdan paylaşılmaz.
– Siberalem’e ücretsiz olarak üye olursunuz ve üye olmanız için sizden bir giriş ücreti talep edilmez. Dolayısıyla, güvenli bir başlangıç adımı atabilirsiniz.
– Siberalem’de ücret ödemeden, üye profillerini gezebilir, onlardan tercih ettiğiniz bir kişiye mesaj gönderebilirsiniz.
– Siberalem üye profilinizi dilediğiniz zaman kapalı duruma getirebiliriniz.
Siberalem Müşteri Hizmetleri’ne günün 24 saati mail atabilir, mesai saatleri içinde de telefonla ulaşabilirsiniz. İleteceğiniz mailler 24 saat içinde, telefonlar ise anında yanıtlanır.
– Siberalem, 2000 yılından beri faaliyetini sürdüren, Türkiye’de tek, dünyada da nadir internet platformlarından birisidir.
– Siberalem’e Standart Üye olmak, üyelik profili oluşturmak, üyelik profilinize metin ve fotoğraf eklemek, arama seçeneğini kullanmak, ilgilenilen kişilere göz kırpması göndermek ücretsizdir.

Siberalem’e güvenli şekilde ve sadece dakikalar içinde üye olabilir, ücretsiz avantajlarından faydalanabilir ve yine ücretsiz arkadaşlık siteleri içerisinde bir numara olan Siberalem sayesinde, yeni mutluluklara yelken açabilirsiniz.  Eğer aradığınız mutluluğu hemen bulmak  ve rakiplerinize fark etmek istiyorsanız daha fazla beklemeyin, hayata güvenli bir başlangıç yapın.

Siberalem gibi, ücretsiz arkadaşlık sitesi uygulamalarını bilgisayarınızdan, telefonunuzdan ve tabletlerinizden kullanabilirsiniz.

Arkadaş arıyorum diyenler için önerilerimiz burada!

Bayan arkadaş arıyorum diyorsanız ise buraya tıklayıp yazımızı okuyabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

1 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol